platforma kobiet

Dołącz do Nas

Procedura przyjęcia do Stowarzyszenia Platforma Kobiet

Zgodnie z uchwałą Zarządu z dnia 20 lutego 2023 r. członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia „PLATFORMA KOBIET” może zostać osoba, która złoży do Zarządu Stowarzyszenia wypełnioną i podpisaną deklarację członkowską.

Pobierz deklarację członkowską oraz prześlij wypełnioną na adres biuro@platformakobiet.org

 

Dlaczego warto dołączyć do Stowarzyszenia?

Nasze Stowarzyszenie powstało na bazie doświadczeń, z których jasno wynika, że Kobiety w Polsce wciąż nie czują się tak ważne, jak większość w Europie. Stowarzyszenie chce to zmienić! PLATFORMA KOBIET to organizacja stworzona przez Kobiety i dla Kobiet.

 

Stowarzyszenie chce być organizacją skupiającą Kobiety z różnych środowisk, ale równocześnie chce pełnić rolę platformy dla organizacji działających dla Kobiet i prowadzonych przez Kobiety.

Naszą działalność zamierzamy koncentrować wokół Kobiet, ale obecność Mężczyzn wspierających nasze działania jest dla nas równie ważna.

Jesteśmy w Stowarzyszeniu, bo czujemy, że jest potrzebne, bo chcemy w nim być. Pracujemy odpowiedzialnie i ufamy sobie wzajemnie, ale mamy prawo do popełniania błędów i zmiany zdania. Jesteśmy empatyczne, bo to cecha, bardzo nam bliska!

W Stowarzyszeniu będziemy koncentrować się na realizacji projektów społecznych skierowanych do kobiet. Szczególnie zależy nam na wszelkiego rodzaju działalności, która wzmacnia kobiety, daje im pewność siebie, uczy stawiania granic. Obserwując działania różnych stowarzyszeń, dostrzegamy, że wiele z nich proponuje szkolenia dla liderek czy kobiet, które działają w biznesie. U nas kobiety stawiamy w centrum naszego zainteresowania. Te, które potrzebują wsparcia, szukają bliskości i pozytywnej energii innych kobiet. 

 

Masz dodatkowe pytania?
Napisz do Nas!

Platforma Kobiet