Cześć!

Masz pytania?
Napisz do Nas!

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami

Stowarzyszenie Platforma Kobiet jest wyjątkowym miejscem, gdzie kobiety mogą się spotkać, wspierać i dzielić doświadczeniami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub sugestie dotyczące naszych działań, chciałabyś dowiedzieć się więcej na temat naszej organizacji lub potrzebujesz naszej pomocy – możesz skontaktować się z nami poprzez stronę Kontakt.

Oferujemy wiele projektów dla kobiet i nie tylko. Nasi specjaliści służy rada i pomocą w każdej sytuacji. Możesz skontaktować się z nami przez e-mail, telefonicznie lub osobiście w biurze stowarzyszenia Platforma Kobiet.

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Jeśli masz pytania odnośnie naszych projektów albo potrzebujesz informacji dotyczących wsparcia dla kobiet – prosimy o kontakt z doradcami Stowarzyszenia. Chcielibyśmy również udostępnić Państwu informacje na temat wydarzeń organizowanych przez nas oraz nasze inicjatywy społeczno-edukacyjne polegające na promocji równouprawnienia płci i praw człowieka. Pragniemy, aby te informacje były dla was praktyczne oraz umożliwiały Wam lepsze zrozumienie ze sobą. 

Bądź na bieżąco z naszymi działaniami. Nawiąż z nami kontakt. Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Stowarzyszenie Platforma Kobiet kontakt